Viktorina – Augu sveikas ir saugus

Balandžio 13 ir 18 dienomis sveikatos stiprinimo grupės nariai: pavaduotoja ugdymui Liudmila G., priešmokyklinio ugdymo mokytoja Edita S., ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina B. bei fizinio lavinimo mokytojas Povilas G. organizavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų viktoriną ,,Augu sveikas ir saugus“.

Viktorinos tikslas – įtvirtinti vaikų žinias sveikatos ugdymo srityje skiriant dėmesį sveikai mitybai, asmens higienai, fiziniam aktyvumui, bei saugios gyvensenos įgūdžių formavimui.

Balandžio 13 dieną viktorina buvo organizuota ikimokyklinio amžiaus grupių vaikams, dalyvavo “Bitučių”, “Boružiukų”, “Smalsučių” ir “Zuikučių” grupės.

Dalyviai ir mokytojos apdovanoti padėkos raštais, o viktorinos pabaigoje visi dalyviai ir sirgaliai nuotaikingai pasimankštino.

Balandžio 18 dieną viktorina buvo organizuota priešmokyklinio amžiaus grupių vaikams, dalyvavo “Gandriukų”, “Vikruolių” ir “Vyturėlių” grupės. Viktorinos pradžioje dalyviai prisistatė skambiais šūkiais išklausė taisyklių ir aktyviai atsakinėjo į klausimus.

Audringai palaikomi sirgalių pirmąją vietą iškovojo “Gandriukų” grupė, antrąją vietą laimėjo “Vyturėlių” grupė, o treti liko “Vikruolių” grupė.

Ačiū dalyvavusiems. Viktorinos organizatoriai.