Apie darželį

Vilniaus lopšelis-darželis „Strazdelis“ – neformaliojo ugdymo savivaldybės institucija, priskiriama ikimokyklinio ugdymo mokyklų tipui, bendrosios paskirties įstaiga.

Darželio steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybės taryba.

Pagrindinė veiklos sritis – švietimas.

Veiklos rūšis – ikimokyklinis ugdymas (su priešmokyklinio ugdymo grupėmis).

Ugdymo kalba – lietuvių.

Ugdymo forma – dieninė.

Darbo laiko trukmė 12 val., nuo 6.30 val. iki 18.30 val.

Įstaigoje veikia 16 grupių. Darželį lanko 330 vaikų.

Kiekvienais metais steigiamos lopšelio grupės 2–3 metų amžiaus vaikams,  darželio 3–5 metų amžiaus vaikams ir  priešmokyklinės 5–7 metų amžiaus vaikams.

Grupės komplektuojamos iš to paties amžiaus vaikų. Lopšelio grupėse nuo 2 iki 3 metų –  18 vaikų. Darželio grupėse –  23 vaikų.

Grupės komplektuojamos kiekvienais metais priimant naujus vaikus į lopšelio grupes ir papildant darželio grupes. Pagal vaikų amžių tam tikrų grupių skaičius gali keistis.

Darželyje įkurta muzikos salė, logopedo kabinetas, sveikatos kabinetas. Vienos grupės patalpose įkurta sporto salė.
Renovuotuose skalbyklos patalpose įrengtas metodinis kabinetas ir informacinių technologijų centras.