Saugaus eismo savaitė

Saugaus eismo savaitė mūsų darželyje baigėsi gražia ,,Saugaus eismo švente”. Šventės organizatoriai, mokytojai Kristina Bielevičienė, Asta Unikauskienė, Giedrė Remeikaitė, Povilas Gancevičius bendradarbiaudami su Vilniaus miesto 5-oji policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Laura Šimoniene, Kristina Šarkaite vaikams priminė saugaus elgesio taisykles gatvėje. Paaiškino kam reikalingi atšvaitai, parodė kaip taisyklingai juos nešioti. Pademonstravo tarnybinį policijos automobilį, leido vaikams įjungti automobilio sirenas, pasėdėti jame. Vaikai iš arčiau apžiūrėjo kitus policijos pareigūnų darbo įrankius, sužinojo jų paskirtį. Pareigūnės atvyko ne vienos, su jomis atvyko ir policijos bičiulis šuo Amsis, kuris kartu šoko, žaidė žaidimus bei mokė vaikus saugiai elgtis gatvėje. Vaikai sužinojo, kad rugsėjo 22-oji – Tarptautinė diena be automobilio, kad rugsėjo 16-22 dienomis vyksta tvaraus judėjimo akcija Europos judumo savaitė ,,Judėk laisviau”.

Saugių kelionių Jums linki mokytojai Kristina B., Asta U., Giedrė R. ir Povilas G.!