Šaškių turnyras

Žaidimas šaškėmis – puiki gimnastika protui, o kartu malonus užsiėmimas, turintis varžybų elementų.

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Strazdelis“ vasario 29 d. vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų „Šaškių turnyras.

Turnyro tikslas skatinti ir populiarinti šį stalo žaidimą, kuris ugdo mąstymą, skatina bendravimo jausmą. Šaškės vaikus moko maksimaliai susikaupti, nesiblaškyti, išlaikyti dėmesį nuo pradžios iki pabaigos. Padeda įgyti naudingų gyvenimo įgūdžių – vaikai išmoksta valdyti situaciją, priimti iššūkius.

Turnyre dalyvavo keturių priešmokyklinio amžiaus grupių atstovai, kurie iškovojo atitinkamas vietas:

I vieta – Arnas „Smalsučių“ grupės atstovas,
II vieta –  Artiom „Smalsučių“ grupės atstovas,
III vieta –  Donatas ir Vakaris „Zuikučių“ grupės atstovai,
III vieta –  Domas „Gandriukų“ grupės atstovas,
III vieta – Edvardas ir Armandas „Vikruolių“ grupės atstovai,

Visi turnyro dalyviai apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

Organizatoriai: Vilniaus lopšelio-darželio „Strazdelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Gečienė ir socialinė pedagogė Lina Noreikienė.