Projektas – Mano mylimas augintinis

Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Ši diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau spalvų, džiaugsmo ir prasmės.

Organizuodami ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektą ,,MANO MYLIMAS AUGINTINIS“ stengsėmės skatinti abipusę žmogaus ir gyvūno draugystę bei mažuosius ugdytinius mokėme rūpintis savo draugais. Vaikams buvo diegiamas supratingumas, kad gyvūnai, būdami šalia mūsų, turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, baimės, skausmo. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma.

Projekto dalyviai (vaikai) pasirinkta technika ir priemonėmis (akvarele, guašu, kreidelėmis, aliejinėmis pastilėmis ir kt.) piešė piešinius tema „Mano augintinis“. Vėliau paroda vyko darželio ilgajame koridoriuje.

Projekto – Mano mylimas augintinis nuostatai