Pavasario belaukiant

Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena.

Vasario 21 d., antradienį, reiks varyti  žiemą iš kiemo.

Filmukas apie Užgavėnes

Blynai jūs skanumynai – dainelė vaikams. Kepam ir dainuojam

Apie Užgavėnes – išmanieji robotai

Kovo pirmąjį savaitgalį mūsų lauks pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena ir Kaziuko mugė.

Kaziuko mugė yra viena ryškiausių bei didžiausių kalendorinių švenčių, turinti šimtmečių tradicijas. bei pristatanti  rankų darbo gaminius. Lietuviai nuo seno  garsėjo amatininkyste. Kaziuko mugė – kasmetinė Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius.

Muzikos instrumentų gaminimo amatas.

Kaip pasigaminti būgnelį

Kaip pasigaminti muzikinius barškučius

Kaip pasigaminti muzikos instrumentus namuose

Visada mugėse skambėdavo  liaudiška muzika, vykdavo koncertai.  Ir jūs namuose galite surengti koncertą ir labai smagiai pagroti.  Pagrokite;  kas su pačių pasigamintais barškučiais, būgneliais,  kas su pagaliukais, akmenukais, ar mediniais šaukštais.

Pagrokite Kaziuko polką

Dar linksmiau pagrokite – Klumpakojį