Muzika ir emocijos

Muzika yra stipriausiai emocijas ir jausmus išskleidžiantis menas!

Muzika tai Meilė
Ir didi jėga!
Ji pripildo sielą
Dieviška šviesa!

Nuo mažens muzikuojantis ir dainuojantis vaikas auga kitu žmogumi, kuriam atsiveria daugiau gyvenimo paslapčių ir kokybių. O svarbiausia – muzika skatina kūrybingumą.
Kūrybingas žmogus – kupinas laimės ir džiaugsmo. Šiuolaikiniame pasaulyje muzika gali tapti „gelbėjimosi ratu“ arba geriausiu draugu. Muziką galima panaudoti emocijų išraiškai. Klausydami mėgstamos muzikos turbūt pastebėjote, kad būtent muzika sugeba paveikti ir netgi pakeisti mūsų emocinę būseną ir savijautą. Tačiau ar susimąstėte apie tai, kodėl taip vyksta? Kaip būtent tai veikia? Kokią įtaką muzika daro kasdieniam mūsų gyvenimui? O gal su muzikos pagalba emocijas galima valdyti? Įsijunkite  muziką ir leiskite sau išjausti tą emociją muzikos pagalba. Tai – vienas iš būdų, kaip sau muzikos pagalba padėti. Tai yra, padėti sau išreikšti emocijas per muziką. Dar geriau, jei pridėsite ir judesį, gali būti šokis, ar beklausydami muzikos ką nors rašysite, piešite apie savo jausmus. Jei jus apima pyktis, įsivaizduokite, kad esate būgnininkas ir “išmušite” pyktį per ritmą, jei jaučiate nerimą, atsistosite ir pašoksite pagal muziką, kuri atspindi jūsų emocijas.

Kaip mus veikia skirtinga muzika

Supažindinkite vaikus su TOP 10 Klasikinės muzikos kūrinių, kurie vaikams patinka

Pakalbėkite su vaikais apie tai, ką jie jaučia:

Ką jaučiu – kai esu laimingas (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai jaučiu pavydą (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai supykstu (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai jaudinuosi (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai nusiviliu (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai išsigąstu (parašė ir iliustravo Trace Morone) Įgarsino Eglė Povilaitienė.

Ką jaučiu – kai man liūdna (parašė ir iliustravo Trace Morone)

Ką jaučiu – kai jaučiasi vieniši (parašė ir iliustravo Trace Morone)